We are from czech republic YORIX s.r.o. img
DHTML Menu / JavaScript Menu - Created Using NavStudio (OpenCube Inc.)

Soubory ke stažení

xfm2000.zip (15 kB) sw submoduly XFM pro I/O moduly UDI6,UDO4b a UDO6 k řídícím centrálám Honeywell řady XL5000
yorix.chm www.yorix.cz off line - vše zkompilované do jediného souboru typu chm (Microsoft help) 14.4MB
GreenBonO_HMI.zip GreenBonO_HMI - PC program pro vizualizaci a konfiguraci regulátoru GreenBonO (verze 1.1.1.1 z 1.8.2019)
pro OS Widows98 a vyšší, od verze 1.0.3.7 běží i v Linuxu, vybaveném API Wine (jak sériová komunikace, tak i TCP Socket)
Program je zpětně kompatibilní ke všem starším verzím firmwaru - pravidelně je aktualizován (kvůli zajištění kompatibility s novým firmwarem v regulátoru - aktuálě 2.043).
Nově podporuje národní prostředí; je přidán podadresář "language" s textovými soubory pro jednotlivé jazyky. Pro další jazyky lze přidávat nové soubory, odvozené ze stávajících souborů. Omezení je dáno pouze znakovou sadou "ANSI_CHARSET"
Nezapomeňte proto spolu s novou verzí vždy aktualizovat i složku Language - s novými funkcemi přibývají nové texty.
montážní předpis GreenBonO-montážní předpis (zatím nedokončen - obsahuje úplný popis zapojení a přezkoušení měřící části regulátoru)
postup při upgradu GreenBonO-Postup při nahrávání nového firmwaru sériovým portem pomocí monitorovacího PC-programu
firmware-upgrade aplikační části GreenBonO - firmware v intel.hex.formátu - pro upgrade aplikační části z verze 2.001 a vyšší
(pouze aplikační část firmwaru! - funguje až v součinnosti s neveřejnou a chráněnou částí, která byla do regulátoru GreenBonO natrvalo vypálena při výrobě)
schémata zapojení regulací s GreenBonem GreenBonO - schémata zip obsahující schémata pro různé typy a velikosti FVE ve formátu pdf dokumentů
dobíjení baterií GreenBonO a Growatt - ukládání přebytků do baterií ; předpis zapojení snímačů proudu pro správnou součinnost GreenBona s Growattem.
Návod platí obecně pro správnou součinnost měničů s bateriemi (vč. hybridů) a GreenBonem.
GreenBonO - připojení k internetu
konfigurace Wiznet WIZ110SR Wiznet WIZ110SR- návod k nastavení a odkaz na konfigurační soubor (ethernet komunikace GreenBona s PC)
konfigurace Secure iWifi secure iWifi - návod a konfigurační soubor (wifi komunikace GreenBona s PC)
konfigurace HLK-RM04 HLK-RM04 - návod k nastavení a odkaz na konfigurační soubor (ethernet i wifi komunikace GreenBona s PC)
implementace protokolu ModBus GreenBonO - popis implementace protokolu Modbus